Sezonowa zmiana szafy

Lato jeszcze nie dobiegło końca, ale wiele osób, szczególnie panie, myślą już o tym co założą na siebie tej jesieni. Czas przejrzeć szafę i zrobić rekonesans, co z ubiegłego roku, wpisuje się jeszcze w trendy i estetykę obecnego sezonu.

Czy warto kupować znowu nowy płaszcz i kolejną „przejściową kurtkę”? Kiedy stwierdzamy, że tak, że nie obejdziemy się bez sezonowych zakupów, czas ruszyć do sklepów. Jesienna kolekcja zawitała do nich w pełnej krasie, a wybór odzieży jest powalający.

Wraz z nowym sezonem, konfekcja nabiera innych barw, a w sklepach dominują bardziej ogniste i ciężkie kolory, niż te letnie, pastelowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, wedle wzorów i fasonów dyktowanych najnowszymi trendami. Jeżeli jednak zasobność naszego portfela zostawia wiele do życzenia, nie trzeba na siłę wymieniać całej garderoby.

Niekiedy dla odświeżenia naszej szafy wystarczy kupienie kilku modnych dodatków, np. apaszki, czy nowej torby. Takie drobne zakupy też mogą sprawić nam wiele przyjemności, i poczuć się modnie i stylowo.

http://pl.freeimages.com/photo/three-coats-1428015