Legginsy w różnych stylach

Ostatnio prawdziwym hitem stały się wzorzyste legginsy. Niektórzy powinni je nosić niektórzy powinni je unikać. Jakie więc wzory legginsów najlepiej jest wybrać. Z czym należy łączyć legginsy wystarczy przeczytać porady i zobaczyć najlepsze stylizacje Styli owieczek z legginsami w rolach głównych.

Legginsy dawniej podbijały serca prawie wszystkich polskich kobiet. Legginsy są uwielbiane szczególnie za ich wygodę i oryginalność w zależności od koloru lub deseni mogą doskonale wyglądać na każdej figurze i świetnie pasować do każdej stylizacji.

Legginsy dawniej były noszone latem, teraz żadna pogoda im nie straszna. Prawdziwy hit, a także jesienno zimowy must have to legginsy, które posiadają różne wzory i motywy. Przeglądając oferty tych najpopularniejszych sieciówek znaleźliśmy najciekawsze wzory legginsów.

W Topshopie istnieje możliwość znalezienie bardzo dużej ilości legginsów. W tych sklepach królują marki godne ubrania na halloween, kości, czaszki lub pajęczyny modzie są także pionowe lub poziome pasy, kratki, multikolorowe motywy, krzyże lub koronki. W sklepach marki New Look możemy znaleźć metaliczne legginsy złote lub srebrne, w zwierzęce wzory lub motyw aztecki, który od kilku sezonów gości na butach, szalikach i swetrach.

W River Island znajdziemy legginsy z motywem wojskowym moro lub wzory norweskie. W sklepach marki Adrian znajdziemy legginsy na jeszcze niedawną kolorystykę zebry.

Zdjęcie: http://pl.freeimages.com/photo/shopping-centre-3-1439894